Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

KLEKOSIADY

KLEKOSIADY

Klękosiady

Alternatywą dla krzesła biurowego może być klękosiad (klęcznik). Wyposażony jest w miękkie oparcie dla kolan oraz siedzisko, które ustawione są pod kątem i wymuszają poprawną pozycję dla kręgosłupa podczas pracy przy komputerze. Osoba korzystającego z niego wykonuje coś pomiędzy siadem a oparciem i odruchowo prostuje plecy. To sprzęt, który pozwala siedzieć poprawnie, a wszelkie próby zmiany tego stanu rzeczy od razu są odczuwalne. Taka „korekta” pozwala nie tylko zadbać o kręgosłup, gdy pojawiły się już pierwsze dolegliwości z jego strony. Z klękosiadu mogą korzystać również osoby, które chcą świadomie poprawić swoją sylwetkę podczas pracy.

Aktywne filtry

Pakiet: Klęcznik (klękosiad) Iliko + GRATIS

Recenzje: 14

Klęcznik (nazywany także klekosiadem) jest specjalnie skonstruowanym ergonomicznym krzesłem przeznaczonym dla dzieci i dorosłych umożliwiającym utrzymanie kręgosłupa w pozycji odciążeniowej co nie wywołuje bólów kręgosłupa na skutek długotrwałego siedzenia.

Cena 249,00 zł
Więcej
W magazynie