Piłki rehabilitacyjne

Co skutecznie może pomóc w rehabilitacji i ćwiczeniach ruchowych? Specjalistyczne piłki, które używane są na co dzień w ramach terapii w gabinetach rehabilitacji, a także w klubach fitness. Dzięki nim można wykonać zrównoważony trening górnych partii ciała, rąk czy ramion także w warunkach domowych. Ich stosowanie pomaga zarówno wzmocnić, jak i rozluźnić mięśnie.

Piłki do ćwiczeń są wielkim wsparciem dla kręgosłupa i pozwalają wypracować poprawną postawę ciała. Już w krótkim czasie, przy ich regularnym używaniu można osiągnąć bardzo dobre rezultaty, co zwłaszcza ma znaczenie w czasie rehabilitacji.

Świetnie też nadają się do fitnessu – z ich pomocą wykonać można wiele ćwiczeń przy wykorzystaniu różnych partii ciała. Piłki mogą być wyposażeniem zarówno ogólnodostępnej, jak i domowej siłowni.

Jeśli dużo pracujesz przy komputerze, a nie chcesz się garbić, np. pilka do ćwiczeń 65 cm z powodzeniem zastąpi Ci krzesło.

O tym, jaki powinien być jej rozmiar, decyduje z reguły wzrost użytkownika. Im użytkownik jest wyższy, tym większą średnicę piłki do ćwiczeń powinien wybrać.

  • system ABS zapewnia bezpieczne użytkowanie pompka gratis piłka do ćwiczeń jest produktem medycznym aż 3 lata gwarancji

    59,00 zł
  • Ćwiczenie na piłce rehabilitacyjnej orzeszek pomaga niwelować wady postawy u dzieci. U dorosłych piłka pozwala wzmocnić mięśnie grzbietu a tym samym zniwelować bóle kręgosłupa.

    85,00 zł
  • Korzystanie z piłki do skakania z uchwytem Hopper to wspaniałe połączenie rehabilitacji i zabawy. Dzięki tej piłce Twoje dziecko skoryguje wady postawy w najprzyjemniejszy możliwy sposób nie wymagający dodatkowej zachęty- podczas zabawy.

    39,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów