Piłki rehabilitacyjne

Co skutecznie może pomóc w rehabilitacji i ćwiczeniach ruchowych? Specjalistyczne piłki, które używane są na co dzień w ramach terapii w gabinetach rehabilitacji, a także w klubach fitness. Dzięki nim można wykonać zrównoważony trening górnych partii ciała, rąk czy ramion także w warunkach domowych. Ich stosowanie pomaga zarówno wzmocnić, jak i rozluźnić mięśnie.

Piłki do ćwiczeń są wielkim wsparciem dla kręgosłupa i pozwalają wypracować poprawną postawę ciała. Już w krótkim czasie, przy ich regularnym używaniu można osiągnąć bardzo dobre rezultaty, co zwłaszcza ma znaczenie w czasie rehabilitacji.

Świetnie też nadają się do fitnessu – z ich pomocą wykonać można wiele ćwiczeń przy wykorzystaniu różnych partii ciała. Piłki mogą być wyposażeniem zarówno ogólnodostępnej, jak i domowej siłowni.

Jeśli dużo pracujesz przy komputerze, a nie chcesz się garbić, np. pilka do ćwiczeń 65 cm z powodzeniem zastąpi Ci krzesło.

O tym, jaki powinien być jej rozmiar, decyduje z reguły wzrost użytkownika. Im użytkownik jest wyższy, tym większą średnicę piłki do ćwiczeń powinien wybrać.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Filtruj według

Cena (dla rozmiaru 160 cm x 200 cm)
Producenci
Filtruj