Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

KIJKI NORDIC WALKING

KIJKI NORDIC WALKING

Kijki nordic walking

Uprawianie nordic walking stało się niezwykle popularne już kilka lat temu. To dyscyplina, która angażuje aż 90% mięśni: nóg, klatki piersiowej, ramion i pleców. Pozwala zadbać o zdrowie oraz poprawić kondycje i sylwetkę. Przy prawidłowym zastosowaniu kijków nordic walking odciążasz stawy kolanowe i biodrowe. Chodzenie z tym sprzętem pozwala Ci także wzmocnić mięśnie grzbietu i zapobiec bólom kręgosłupa. Dobierz kijki, które zapewnią Ci komfort chodzenia oraz bezpieczne ćwiczenie w terenie. Ważne będzie określenie, do jakich spacerów będziesz je potrzebować i po jakim podłożu będziesz się z nimi przemieszczać.

Aktywne filtry