Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

TASMY DO ĆWICZEŃ

TASMY DO ĆWICZEŃ

Taśmy do ćwiczeń

To idealne akcesoria sportowe, które mogą pomóc Ci wzmocnić wybrane grupy mięśni. Zamiast hantli czy innych tradycyjnych rodzajów obciążeń, możesz ćwiczyć z taśmami. To produkty, które doskonale nadają się do rehabilitacji, do treningów aerobowych czy na siłowni. Wyprodukowane są z przyjemnego w dotyku i wytrzymałego lateksu. Mają różne kolory, a każdy oznacza inny maksymalny opór – od lekkiego do bardzo dużego. Symulują obciążenia od kilku do nawet kilkunastu kilogramów. Dzięki temu możesz według indywidualnego uznania stopniowo zwiększać zakres siły oporu i ćwiczyć z taśmami w dowolnym miejscu i czasie. Nie zajmują one wiele miejsca i są proste w użyciu.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku