Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

MATERACE GORCZYCOWE

MATERACE GORCZYCOWE

Materace gorczycowe z łuską gryki

Na zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa czy dyskopatię polecamy materace z gorczycy białej. Wspomagają leczenie wspomnianych schorzeń, a także zmian neurologicznych na tle miażdżycy, cukrzycy i padaczki.

Choć gorczyca kojarzy się głównie z przyprawą wykorzystywaną w kuchni, to jednak jej właściwości prozdrowotne odkryto już dawno. Okłady z tej rośliny łagodzą niektóre schorzenia i dolegliwości bólowe np. reumatoidalne. Z wypełnionego łuskami gorczycy materaca możesz korzystać zarówno podczas nocnego, jak i dziennego wypoczynku. Jest szczególnie polecany osobom, które nie radzą sobie z bólem układu kostnego, reumatoidalnym zapaleniem stawów, a także uciążliwymi, nawracającymi migrenami.

Osoby, które stosują materace z łuską gorczycy, rzadziej cierpią na infekcje górnych dróg oddechowych oraz łagodniej przechodzą schorzenia alergiczne. Ta roślina ma bowiem silne działanie bakteriobójcze.

Jeśli chcesz wzmocnić swoją odporność, łatwo zasypiać, szybko relaksować się i wstawać odprężony, zamów materac, którego głównym składnikiem jest gorczyca. Nie powinny z niego korzystać osoby uczulone na tę roślinę oraz chorujące na schorzenia tarczycy.

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-12 z 59 pozycji
Aktywne filtry