Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

PODUSZKI ORTOPEDYCZNE

PODUSZKI ORTOPEDYCZNE

Stosując poduszkę ortopedyczną do spania, zapobiegasz lub złagodzisz przebieg wielu schorzeń dotyczących kręgosłupa. To również produkt, który pozwala niwelować lub kompensować skutki urazów, jakie nastąpiły w obrębie jego odcinka szyjnego. Jest to możliwe dzięki temu, że zapewniasz swojemu ciału prawidłowe ułożenie w czasie snu.

Czym różnią się poduszki rehabilitacyjne od zwykłych? Przede wszystkim zastosowaniem w nich samoodkształcającej się pianki termoplastycznej, która dostosowuje się pod wpływem temperatury do kształtu ciała. Są też ergonomicznie wyprofilowane, co gwarantuje prawidłowe ułożenie kręgosłupa i zapobieganie porannym drętwieniom.

W naszym asortymencie dostępne są ortopedyczne poduszki do spania różnej wielkości, przeznaczone dla dzieci oraz dorosłych użytkowników. Są w pełni bezpiecznymi i hipoalergicznymi produktami – mogą więc stosować je alergicy.

W jaki sposób dobiera się poduszki korekcyjne? Przede wszystkim ważny jest wzrost – osoby niższe powinny decydować się na mniejsze modele, a wyższe – na większe. Nie wiesz, jaka poduszka ortopedyczna do spania będzie najlepsza dla Ciebie? Pomożemy Ci ją dopasować!

Jak spać na poduszce ortopedycznej? 

Na poduszce ortopedycznej śpimy stroną wyższą zwróconą do nas tak aby kręgosłup szyjny utrzymywał się w linii prostej.Jaka poduszka ortopedyczna do spania będzie dla mnie odpowiednia?

Poduszke ortopedyczną dobiera się ze względu na pozycja ciała w jakiej śpimy. W zależności czy jest o pozycja na boku, na plecach czy też na brzuch będzie to inna poduszka do spania.

Podajemy jaka marka poduszki w naszej ofercie wraz z ceną z dostawą odpowiadają pozycji ciała w jakiej śpimy:

 Na boku i na plecach:

Start (69zł), Szwedzka Armedical 5030 MV (99), Baby Armedical (69), Silent Dream Przeciw chrapaniu Armedical (135), Swing Dr Sapporo (185,07 zł), Nuvo Dr Sapporo (159 zł), Shell Dr Sapporo (225), Classic Sissel(189) Deluxe Sissel 394), Soft Plus Sissel (280)

Na brzuchu:

Bossanova Dr Sapporo(225 zł)Skąd wynika kształt poduszek ortopedycznych?

Poduszki tworzone są w kształcie który jest negatywem obrysu kręgosłupa szyjnego. Dzięki temu śpiąc na nich kręgosłup przyjmuje naturalny kształt co owocuje niwelowaniem dolegliwości bólowych kręgosłupa, szyi i karku które tak często odczuwamy nad ranem po przebudzeniu.Z jakiej pianki są wykonane poduszki ortopedyczne do spania?

Poduszki ortopedyczne są wykonane z samoodkształcającej się pianki termoplastycznej (pianki Memory) Po ustaniu nacisku na poduszce pianka powoli wraca do swojego naturalnego kształtu. Jest to technologia która została opracowana początkowo dla kosmonautów, z czasem upowszechniła się. Pianka ta dopasowuje się do pozycji podczas snu i zapewnia równomierne rozłożenie nacisku.  Spałem pierwszy raz na poduszce ortopedycznej jednak rano obudziłem się z bólem karku. Co jest nie tak?

Ze względu na kształt poduszek ortopedycznych część osób przynajmniej na początku ma kłopot z przyzwyczajeniem się do spania na nich. Najczęściej jednak już po kilku nocach sytuacja się się poprawia dlatego warto się przemóc do spania na nich. Gdyby z jakiegoś powodu zakupiona u nas poduszka nie odpowiadała można ją zwrócić do 30 dni i odzyskać pieniądze. Zamawiamy także kuriera po odbiór zwrotu, usługa ta jest darmowa.Jaki rozmiar poduszki ortopedycznej będzie dla mnie odpowiedni?

W razie wątpliwości który rozmiar wybrać z doświadczenia wiemy że warto wybrać rozmiar mniejszy. Część naszych klientów po zakupie roz. L wymieniało go potem na roz. M ponieważ ten pierwszy był za duży. Poduszki wystęujące w rozmiarze uniwersalnym (np. model Start lub Szwedzka Armedical 5030 MV) sa odpowiednie dla każdego jeśli nie jest się bardzo barczystym lub bardzo drobnej budowy ciała. Dodatkowo jeden model (poduszka Sissel Soft Plus) ma wyciągana wkładke co pozwala regulować jej wysokość. Prosimy pamiętać także że gdyby z jakiegokolwiek powodu zakupiona u nas poduszka ortopedyczna do spania Państwu nie odpowiadała można ją wymienić na inna lub zwrócić do 30 dni i odzyskać pieniądze. Zmawiamy naszego kuriera po odbiór poduszki, usługa ta jest darmowa. Nie mam porannych bóli szyi czy karku, czy poduszka ortopedyczna będzie dla mnie odpowiednia?

Oczywiście, spanie na poduszce ortopedycznej jest polecane każdemu jako profilaktyka, lepiej zapobiegać niż leczyć.Czy poduszki można prać?

Samych poduszek się nie pierze. Prać można poszewke która w którą przyobleczona jest poduszka. Błyskawiczny zamek umożliwia ściągnięcie poszewki, temp. prania to 40 st C. Które poduszki ortopedyczne do spania w waszej ofercie są poduszkami medycznymi?

Poduszki medyczne o potwierdzony działaniu medycznym zaakceptowane przez Urząd do spraw Produktów Medycznych i objęte 8% stawką Vat to:

Szwedzka Armedical 5030 MV (99 zł z dostawą), Baby Armedical (69), Silent Dream Przeciw chrapaniu Armedical (135)  Swing Dr Sapporo (185,07 zł), Nuvo Dr Sapporo (159 zł), Shell Dr Sapporo (225), Classic Sissel (189) Deluxe Sissel 394), Soft Plus Sissel (280)

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji
Aktywne filtry

Pakiet: Poduszka przeciw chrapaniu SILENT DREAM + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 3 Lata Gwar.

Recenzje: 11

Poduszka ortopedyczna Silent Dream pomaga łagodzić poranne bólu karku. Dzięki zapewnieniu prawidłowego ułożenia kręgosłupa szyjnego podczas snu pozwala zachować otwarte drogi oddechowe dzięki czemu jest to także poduszka przeciw chrapaniu. Twój partner będzie Ci wdzięczny.

Cena 199,00 zł
Więcej
W magazynie

Wyprzedaż: Poduszka podróżna rogal EXCLUSIVE TRAVEL + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 2 Lata Gwar.

Recenzje: 0

Poduszka podróżna EXCLUSIVE TRAVEL stabilizując odcinek szyjny ułatwia zaśnięcie podczas jazdy na przykład w pociągu. Polecana jest także przy przeciążeniach kręgosłupa w odcinku szyjnym i pozwala na zmniejszenie bólu podczas np. odpoczynku przed telewizorem

Cena 39,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie