Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

ŁÓŻKA

ŁÓŻKA


Łóżka Wadowice


W ofercie naszego salonu posiadamy łózka z litego drewna. Od łózek ze sklejki różnią się widokiem cieszącym oko oraz dłuższą wytrzymałością. Drewno dębowe i bukowe wystarczy na całe życie. Rozmiary jakimi dysponujemy to od 80 cm x 200 cm aż do 200 cm x 200 cm. Malowanie lakierem bezbarwnym jest już w cenie łóżka. Za dodatkowe kolory takie jak np. dąb brendy, dąb kakao, buk lausane, buk rustikal jest niewielka dopłata. Z modeli budżetowych posiadamy w ofercie łóżka  sosnowe. Po łóżka zapraszamy do naszego salonu w miejscowości Wadowice na ul. Trybnalskiej 1. Na ekspozycji znajduje się 17 łóżek dwóch producentów- Drewmax oraz Meble Doktór. Zapraszamy także mieszkańców innych miejscowości niż Wadowice takich jak Andrychów, Sucha Beskidzka i inne.


Transport i dostępność


Łóżka bezpłatnie dowozimy do klienta. Istniej także możliwość odbioru osobistego. Każde łózko jest dostępne w dwóch paczkach do złożenia- mieszczą się one spokojnie do większości samochodów osobowych. Czas realizacji wynosi kilka tygodni jednak część jest dostępna na magazynie „od ręki”  Za dodatkową opłatą nasz pracownik może zmontować łóżko oraz stelaż u Państwa w domu.Dodatkowe akcesoria


Do łózka potrzebny jest stelaż który podtrzymuje materac. Nasze stelaże posiadają małe prześwity między listewkami- około 2-3 cm. Jest to bardzo ważne ponieważ część producentów oferuje stelaże z prześwitami 5-6 cm. Materac zapada się wtedy w szczeliny i nawet jeśli jest najlepszy to nie spełnia odpowiednio swojej roli. Pod łózko można dodatkowo wstawić sobie wysuwaną szufladę na pościel. W ofercie posiadamy także stoliki nocne zwane w naszym rejonie powszechnie nakastlikami ;-) Na zamówienie z katalogu możemy także sprowadzić komody oraz szafy nocne.


Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji
Aktywne filtry