Postanowienia ogólne

1. Właścicielem sklepu dbamokregoslup.pl jest Arvago Patryk Burzej z siedzibą w Wadowicach ul. Trybunalska 1, 34-100, NIP: 5512318883, REGON: 122874285
2. Sklep dbamokregoslup.pl sprzedaje produkty ortopedyczne i rehabilitacyjne wspomagające leczenie schorzeń i bóli kręgosłupa.
3. Do skutecznego złożenia zamówienia w sklepie potrzebna jest przeglądarka stron internetowych (Internet Explorer (wersja >= 7.0), Mozilla Firefox, Opera)
4. Ceny wszystkich widocznych na stronach sklepu internetowego towarów są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i są wyrażone w złotych polskich.
5. Ceny widniejące na stronach internetowych sklepu , jak również opisy towarów stanowią jedynie informację handlową, a nie ofertę w rozumieniu kodeksu cywilnego. Charakter wiążący - na potrzeby zawarcia konkretnej umowy sprzedaży - zyskują one dopiero z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedającego.
6. Sprzedający oświadcza, że towary sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego dbamokregoslup.pl są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta oraz posiadają wszelkie wymagane przez polskie prawo atesty.
7. W ramach realizacji umowy z Kupującym Sklep jest upoważniony przesłać na adres poczty elektronicznej Kupującego zaproszenie do wypełnienia ankiety posprzedażowej. Ankieta służy zbadaniu  opinii  o  przeprowadzonej  transakcji.  Kupujący  może  dobrowolnie  wypełnić ankietę.

Zamówienia

1. Zamówienia można składać w następujący sposób:
  • poprzez koszyk zakupowy dostępny na stronie internetowej sklepu,
  • emailem na adres sklep@dbamokregoslup.pl
  • telefonicznie pod nr tel 511 374 951 w dni robocze w godz 9-17
2. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
3. Po komunikacie elektronicznym o otrzymaniu zamówienia, przyjęcie zamówienia do realizacji zostanie potwierdzone przez Sprzedającego drogą telefoniczną lub elektroniczną. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez Sprzedającego, umowa uważana jest za zawartą.
4. W przypadku braku towaru w magazynie Klient jest o tym informowany i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
Zamawiając dostawę możecie Państwo zapłacić za zamówiony towar gotówką przy odbiorze lub wybrać płatność przelewem. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24
Wnioski reklamacyjne w tym reklamacje na płatności kartą można wysyłać na nasz adres: Arvago Patryk Burzej ul. Trybunalska 1, 34-100 Wadowice. Wnioski są rozpatrywane do 1 tygodnia.

Dostawa Płatności

1 Koszt dostawy jest wiążący w momencie składania zamówienia.
2. Czas oczekiwania na przesyłkę= czas kompletowania przesyłki przez nas + czas jej dostawy przez firmę kurierską. W zdecydowanej większości przypadków czas kompletowania przez nas przesyłki wynosi 24 h od momentu złożenia zamówienia. Czas dostawy zamówionego towaru zależy od firmy kurierskiej.

Płatności

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Zwroty

1. Wyłącznie Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Zgodnie z art. 22 (1) Kodeksu cywilnego za Konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
2. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.
3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas Arvago Patryk Burzej ul. Trybunalska 1, 34-100 Wadowice, sklep@dbamokregoslup.pl, Telefon: 511374951, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowy.
1 Sprzedający oświadcza że towary sprzedawane w sklepie internetowym dbamokregoslup.pl są objęte gwarancją producenta lub importera.
2. Klient ma możliwość zareklamowania wadliwego towaru poprzez odesłanie go na nasz adres wraz z opisem usterki oraz swoimi danymi teleadresowymi.
Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji klient otrzymuje naprawiony lub nowy produkt oraz zwrot poniesionych kosztów przesyłki.
3. Klient ma możliwość odesłania reklamowanego towaru na na zasadzie exchange service- kurier pozostawia przesyłkę z nowym produktem i odbiera uprzednio przygotowaną przez klienta przesyłkę z wadliwym produktem. Aby zareklamować towar na zasadzie exchange service prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy ze sklepem.