Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Materac gorczycowy dwuosobowy 180/200 cm + dwie poduszki z łuski gryki
  • Materac gorczycowy dwuosobowy 180/200 cm + dwie poduszki z łuski gryki

Materac gorczycowy dwuosobowy 180/200 cm + dwie poduszki z łuski gryki, 25 kg + bezpłatna dostawa

Jest to materac dla osób ze zwyrodnieniami kręgosłupa i zmianami neurologicznymi, którym zależy na zmniejszeniu bólu i szybszym wyleczeniu, a także dla osób, które chcą poprawić ogólny stan swojego zdrowia.
430,00 zł
Brutto
Ilość

 

Opis
ŚWIEŻA GORCZYCA Z OSTATNICH ZBIORÓW.

Wiele schorzeń kręgosłupa wynika dziś z nieprawidłowej postawy, a także niewłaściwej pozycji podczas snu. Dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego materaca. Osobom cierpiącym na częste bóle kręgosłupa znaczną ulgę przyniesie materac gorczycowy, o znacznych korzyściach dla zdrowia całego organizmu.

Śpiąc, nie tylko regenerujemy siły po całym dniu. Sen to niezwykle ważny proces wpływający na funkcjonowanie całego naszego organizmu i jakość naszego życia. Istotne jest nie tylko to, jak długo śpimy, ale też to, czy śpimy wygodnie i w odpowiedniej pozycji. Bardzo ważny jest więc wybór materaca. Warto zwrócić uwagę na to, by był on najwyższej jakości i gwarantował dodatkowe korzyści dla naszego zdrowia. Idealnym wyborem zwłaszcza dla osób cierpiących na częste bóle kręgosłupa będzie materac gorczycowy dwuosobowy. Ulga w bólu to jednak nie jedyne jego zalety. Gorczyca ma zbawienny wpływ na cały organizm.
WAGA: ok.25 kg


Niezwykłe właściwości gorczycyNasiona gorczycy znane są przede wszystkim z możliwości zmniejszania bólu, szczególnie przy dolegliwościach zwyrodnieniowych, stanach zapalnych w układzie kostno-stawowym, nerwobólach, bólach korzonek czy problemach z reumatyzmem. Materac gorczycowy dwuosobowy to także skuteczny sposób walki z astmą, otyłością, problemami z ciśnieniem, bólem głowy, migrenami czy bólami miesiączkowymi. Mało kto wie, że gorczyca ma także moc przeciwdziałania szkodliwemu promieniowaniu żył i cieków wodnych. To co odróżnia materace gorczycowe od innych podobnych produktów, a także stanowi ich znaczną przewagę np. nad lekami to fakt, że nie osłabiają siły mięśniowej, ale ułatwiają jej aktywność, co znacznie pomaga w rehabilitacji. Spanie na materacu gorczycowym powoduje też wzrost ogólnej odporności organizmu, zmniejsza częstotliwość występowania alergii i infekcji dróg oddechowych oraz korzystnie oddziałuje na zdrowie osób, które maja problemy z sercem, nerkami, wątrobą czy żołądkiem.

8199520644e9a6173edce0e884c7.jpg


Lepsze samopoczucieSpanie na materacu gorczycowym pomoże nie tylko w leczeniu bólu, ale także wpłynie pozytywnie na cały organizm: m.in. poprawi ukrwienie ciała, unormuje gospodarkę hormonalną i przyspieszy przemianę materii. Dzięki temu uda się pokonać ciągłe zmęczenie, uniknąć depresji, zlikwidować bezsenność, zwiększyć energię, sprawność ruchową i koncentrację, a także poprawić nastrój. Materace gorczycowe to prawdziwy regenerator sił życiowych.


Dla kogo materac gorczycowy dwuosobowy?Przede wszystkim dla osób ze zwyrodnieniami kręgosłupa i zmianami neurologicznymi, którym zależy na zmniejszeniu bólu i szybszym wyleczeniu, a także dla osób, które chcą poprawić ogólny stan swojego zdrowia. Materac gorczycowy może mieć zbawienny wpływ na cały organizm.
Szczegóły produktu
Nowy
Opinie
Oceń 

Materac gorczycowy+poduszki

Profesjonalna i pomocna obsługa klienta.
Materac+poduszki, działanie zgodne z wynikami
badań nad Gorczyca, przeprowadzonym i opublikowanym przez francuskich bio fizyków.
Rewelacyjny, wielokierunkowy, pozytywny, wpływ na organizm ludzki. Pozdrawiam serdecznie. Mirek. M

Oceń 

materac z gorczycy

od 12 lat spię na takich materacach, są super, nie choruję, nie mam żadnych dolegliwości bólowych.Polecam i materac i firmę, która błyskawicznie zrealizowała moje zamówienie

Oceń 

materac z gorczycą

Materac to rewelacja! Wstajac człowiek jest zrelaksowany i w bardzo duzym stopniu zlagodnialy bóle stawów. Podobne pas, to dobra alternatywa na dzień.

Oceń 

materac z gorczycą

polecam wszystkim których łamie w kościach

Oceń 

Materac gorczycowy

Witam. Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie. Szybka przesyłka. Jesteśmy w trakcie testowania ale wiem, że pójdzie nam na zdrowie taki zakup. Materac i poduszki świetne. Wygodne. O efektach dam znać za jakiś czas :)

Oceń 

Materac gorczycowy

Wszystko Ok. Bardzo szybka dostawa.

Oceń 

Materac gorczycowy

Rewelacja! Serdecznie POLECAM :)

Oceń 

materac gorczycowy

Bardzo dobra komunikacja ze sklepem, obsługa bardzo sprawna, wszystko bez zarzutu. Sklep godny polecenia..

Oceń 

Materac gorczycowy

Zakupiłam materac i poduszki. Po pierwszej nocy obudziłam się naprawdę wypoczęta. Jak dla mnie poduszka super. Wciąż mam jeszcze bóle pleców ale myślę że potrzebuję dłuższego używania. Polecam

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Materac gorczycowy dwuosobowy 180/200 cm + dwie poduszki z łuski gryki, 25 kg + bezpłatna dostawa

Jest to materac dla osób ze zwyrodnieniami kręgosłupa i zmianami neurologicznymi, którym zależy na zmniejszeniu bólu i szybszym wyleczeniu, a także dla osób, które chcą poprawić ogólny stan swojego zdrowia.
Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: