Brak dostawców

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 73,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Materac gorczycowy z bursztynem, 8 kg, 180 x 80 cm + poduszka
  • Materac gorczycowy z bursztynem, 8 kg, 180 x 80 cm + poduszka
  • Materac gorczycowy z bursztynem, 8 kg, 180 x 80 cm + poduszka
  • Materac gorczycowy z bursztynem, 8 kg, 180 x 80 cm + poduszka

Materac gorczycowy z bursztynem, 8 kg, 180 x 80 cm + poduszka + bezpłatna dostawa

Bursztyn w materacu korzystnie oddziałuje na człowieka poprzez zawarte w nim jony ujemne, co ma znaczenie w świecie pełnym sprzętów generujących jony dodatnie.
233,00 zł
Brutto
Ilość

 

Opis
ŚWIEŻA GORCZYCA Z OSTATNICH ZBIORÓW.
Cierpisz na bezsenność? Narzekasz na bóle reumatyczne? A może po prostu często nadwyrężasz swoje kości i mięśnie i marzysz o lepszym odpoczynku i regeneracji? W każdym z tych przypadków zbawienny wpływ może mieć wypełniony naturalnym wkładem materac gorczycowy.


Lepsza jakość snuNaturalne wkłady do materaców zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność, zarówno wśród osób cierpiących na rozmaite bóle, jak i wśród tych, którzy chcieliby im zapobiegać. Ziarna gorczycy białej sprawdzają się w tym zakresie wyjątkowo dobrze, ponieważ mają szereg korzystnych właściwości zdrowotnych:

- Działają rozgrzewająco, co zawsze jest przyjemne w czasie snu. Co jednak ważniejsze, jest to korzystne dla krążenia!

- Wypełnienie ziarnami sprawia, że materac gorczycowy z bursztynem pozwala na bardzo wygodny sen. Po prostu łatwo dostosowuje się do ciała.

- materac posiada tez lekkie działanie masujące, co przekłada się na delikatne łagodzenie przypadłości bólowych.

Znaczenie ma nie tylko sama gorczyca, lecz również dodatkowy wkład bursztynowy umieszczony w narożnikach materacu. Bursztyn to kamień, który korzystnie oddziałuje na człowieka poprzez zawarte w nim jony ujemne, co ma znaczenie w świecie pełnym sprzętów generujących jony dodatnie.Kiedy warto stosować materac gorczycowy z bursztynem?To, jak wielkie znaczenie dla naszego zdrowia ma sen, jest wiadome od dawna. Wpływa nie tylko na odpoczynek po całym dniu, ale i na tempo regeneracji zdrowotnej oraz na nastawienie psychiczne. W praktyce oznacza to, że sen na dobrym, zdrowym podłożu, takim jak nasz materac gorczycowy z bursztynem, korzystnie wpływa w wielu sytuacjach:

- Zapobiega budzeniu się z wrażeniem obolałego ciała.

- Pozytywnie wpływa w przypadku bóli reumatycznych i zmian zwyrodnieniowych w stawach.

- Ma dobry wpływ na osoby narzekające na problemy z krążeniem.

- Doskonale sprawdza się w przypadku osób dotkniętych ciągłym przemęczeniem zarówno fizycznym, jak i psychicznym.

100 procent naturyTo, co naturalne, zawsze jest bardziej przyjazne dla człowieka, przy okazji będąc też bardziej przyjemne w dotyku. Właśnie dlatego zadbaliśmy, żeby nasz materac gorczycowy z bursztynem był wykonany wyłącznie właśnie z takich składników:

- Spodnia część materaca została wykonana z surowej bawełny.

- Materiału tego użyto również w górnej części.

- Wypełnienie to wyłącznie gorczyca biała oraz bursztyn.

- Wykorzystana bawełna nie jest w żaden sposób barwiona, nie posiada dodatków chemicznych i – co jest rzadkością – jest w 100 procentach surowa.

Poduszka gryczano-gorczycowaMaterac gorczycowy z bursztynem 180x80 to nie wszystko. Dokładamy do niego poduszkę 40x40 wypełnioną mieszanką ziaren gorczycy oraz łuski gryki. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie samego materaca, podobnie jak i on jest wykonana wyłącznie z naturalnych materiałów, a jej powłoka również jest z surowej bawełny, przyjaznej dla osób z alergią.

Poduszka gryczano-gorczycowa szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku osób z bólami karku.
Szczegóły produktu
Nowy
Opinie
Oceń 

Materac gorczycowy z bursztynem

Super szybka wysyłka !!!!

Oceń 

Materac z gorczycą

Spałam pierwszą noc,jak na tyle to mogę z czystym sumieniem powiedzieć że dawno tak się nie wyspałam.Więcej wolałabym się wypowiedzieć za miesiąc.

Oceń 

materac

materac estetycznie wykonany,śpi mi się coraz lepiej

Napisz swoją opinię

Materac gorczycowy z bursztynem, 8 kg, 180 x 80 cm + poduszka + bezpłatna dostawa

Materac gorczycowy z bursztynem, 8 kg, 180 x 80 cm + poduszka + bezpłatna dostawa

Bursztyn w materacu korzystnie oddziałuje na człowieka poprzez zawarte w nim jony ujemne, co ma znaczenie w świecie pełnym sprzętów generujących jony dodatnie.
Napisz swoją opinię
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: