Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Materac gorczycowy z kasztanem 160/65 Baros + darmowa dostawa

149,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka: 10 dni

 

Opis

Materac gorczycowy z kasztanem 160/65 to produkt, który łączy w sobie zalety naturalnych składników, jakimi są gorczyca i kasztan. Produkt ten jest zaprojektowany z myślą o łagodzeniu bólu i poprawie krążenia krwi.

Materac gorczycowy z kasztanem 160/65 jest idealny dla osób, które cierpią na bóle mięśni i stawów, a także dla osób, które chcą poprawić krążenie krwi. Gorczyca i kasztan to naturalne składniki, które posiadają właściwości rozgrzewające, przeciwbólowe i poprawiające krążenie krwi.

Produkt ten jest wykonany z naturalnych składników, co czyni go bezpiecznym i hipoalergicznym. Materac można umieścić na bolących miejscach, a gorczyca i kasztan zaczną działać po kilku minutach, rozgrzewając i przeciwbólowo działając na mięśnie i stawy.

Materac gorczycowy z kasztanem 160/65 jest łatwy w użyciu i praktyczny w codziennym użytkowaniu. Produkt można przenosić i używać w różnych sytuacjach.

Jeśli szukasz produktu, który pomoże Ci w łagodzeniu bólu i poprawie krążenia krwi, materac gorczycowy z kasztanem 160/65 będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Dzięki naturalnym właściwościom gorczycy i kasztanu, zapewni on optymalne wsparcie i relaks podczas codziennych czynności, a jednocześnie będzie łatwy w użyciu i praktyczny w codziennym użytkowaniu.

Szczegóły produktu
Baros
5903271473014
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Materac gorczycowy z kasztanem 160/65 Baros + darmowa dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: