Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Poduszka z wełny owczej i łuski gryki 60/40 + darmowa dostawa

57,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka: 10 dni

 

Opis

Poduszka z wełny owczej i łuski gryki 60/40 to innowacyjny produkt, który łączy w sobie zalety naturalnych materiałów. Wełna owcza to miękki i delikatny materiał, który zapewni Ci przyjemny sen, dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym i antyalergicznym. Łuski gryki to natomiast naturalny materiał, który zapewni Ci wsparcie i właściwe ułożenie głowy podczas snu.

Poduszka z wełny owczej i łuski gryki 60/40 to produkt, który pozwoli Ci na idealne dopasowanie do Twoich indywidualnych potrzeb. Łuski gryki można dodać lub usunąć, co pozwala na regulację twardości i wysokości poduszki, a wełna owcza zapewnia odpowiednie warunki termiczne, aby zapewnić komfort i zdrowy sen.

Poduszka jest łatwa w utrzymaniu czystości - można ją prać w pralce na niskiej temperaturze i suszyć w suszarce bębnowej lub na powietrzu. Produkt jest dostępny w standardowym rozmiarze 60/40 cm, co pozwala na jego zastosowanie jako poduszka do spania lub podpórka do siedzenia.

Jeśli szukasz produktu, który zapewni Ci zdrowy i wygodny sen, poduszka z wełny owczej i łuski gryki 60/40 to idealna opcja dla Ciebie. Dzięki połączeniu naturalnych materiałów zapewni ona Ci komfort i wsparcie podczas snu, a jednocześnie będzie łatwa w pielęgnacji.

Szczegóły produktu
Baros
5903271473014
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Poduszka z wełny owczej i łuski gryki 60/40 + darmowa dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: