Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Pas lędźwiowy z wełny owczej + darmowa dostawa

49,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka: 10 dni

 

Opis

Pas lędźwiowy z wełny owczej, doskonały do ogrzewania dolnej części pleców.

Materiał : 100 % wełna owcza typu merynos
Dostępne kolory : biały,

Wymiary : uniwersalny

Pas lędźwiowy z wełny owczej to produkt, który pozwoli Ci na ochronę dolnego odcinka kręgosłupa i zapewni Ci maksymalny komfort podczas codziennych czynności. Pas wykonany jest z miękkiej i delikatnej wełny owczej, która zapewni odpowiednie wsparcie i elastyczność dla Twojego kręgosłupa.

Pas lędźwiowy z wełny owczej jest idealny dla osób, które cierpią na bóle dolnego odcinka kręgosłupa lub chcą zapobiec ich wystąpieniu. Wełna owcza to naturalny materiał, który doskonale odprowadza wilgoć i zapewnia odpowiednią regulację temperatury ciała, dzięki czemu pas lędźwiowy z wełny owczej zapewni Ci komfort i zdrowie.

Pas lędźwiowy z wełny owczej jest łatwy w użyciu - wystarczy założyć go na dolny odcinek kręgosłupa i zamocować za pomocą zapięcia.

Jeśli szukasz produktu, który zapewni Ci ochronę i komfort dla dolnego odcinka kręgosłupa, pas lędźwiowy z wełny owczej będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Dzięki naturalnym właściwościom wełny owczej, zapewni on Ci odpowiednią regulację temperatury i wilgotności, a jednocześnie będzie łatwy w użyciu i praktyczny w codziennym użytkowaniu.

Szczegóły produktu
Baros
5903271473014
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Pas lędźwiowy z wełny owczej + darmowa dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: