Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Materac gorczycowy 180/80 + darmowa dostawa

225,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka: 10 dni

 

Opis

Materac gorczycowy 180/80 to innowacyjny produkt, który łączy w sobie zalety naturalnego wypełnienia z gorczycy oraz wysokiej jakości pokrowca. Materac ten jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie naturalne rozwiązania i dbają o zdrowy sen.

Materac gorczycowy 180/80 jest wypełniony gorczycą, która posiada właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Dzięki temu materac jest odporny na rozwój bakterii i grzybów, co przyczynia się do utrzymania zdrowia użytkownika. Wypełnienie z gorczycy zapewnia również doskonałą wentylację materaca oraz pozytywnie wpływa na krążenie krwi.

Materac gorczycowy 180/80 posiada również wysokiej jakości pokrowiec, który jest łatwy w utrzymaniu czystości i odporny na uszkodzenia. Pokrowiec jest wykonany z materiałów przewiewnych, dzięki czemu materac jest bardziej higieniczny i przyjazny dla użytkownika.

Produkt jest dostępny w standardowym rozmiarze 180/80 cm, co pozwala na idealne dopasowanie do łóżka i zapewnia pełen komfort podczas snu.

Jeśli szukasz produktu, który zapewni Ci zdrowy i naturalny sen, materac gorczycowy 180/80 będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Dzięki połączeniu naturalnych materiałów, zapewni on Ci komfort i wsparcie podczas snu, a jednocześnie będzie łatwy w utrzymaniu czystości i praktyczny w codziennym użytkowaniu.

Szczegóły produktu
Baros
5903271473014
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Materac gorczycowy 180/80 + darmowa dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: