Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Poduszka „japońska” ZAFU z łuski gryki

57,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka: 10 dni

 

Opis

Poduszka "japońska" ZAFU z łuski gryki to produkt, który został zaprojektowany z myślą o medytacji oraz jodze. Poduszka ta jest wypełniona naturalną łuską gryki, która dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia odpowiednią stabilność oraz wsparcie podczas siedzenia.

Poduszka "japońska" ZAFU z łuski gryki jest idealna dla osób, które uprawiają medytację i jogę oraz potrzebują wsparcia i wygody podczas siedzenia w pozycji lotosu lub siodłowej. Produkt ten zapewni Ci optymalne warunki do wypoczynku i relaksu, a jednocześnie poprawi Twoją postawę i zapobiegnie bólom pleców.

Produkt jest również lekki i praktyczny w użyciu, dzięki czemu można go z łatwością przenosić i używać w różnych sytuacjach.

Jeśli szukasz produktu, który zapewni Ci wygodę i wsparcie podczas medytacji i jogi, poduszka "japońska" ZAFU z łuski gryki będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Dzięki naturalnemu wypełnieniu z łuski gryki, zapewni ona Ci optymalne wsparcie i wygodę podczas siedzenia w pozycji lotosu lub siodłowej, a jednocześnie będzie łatwa w utrzymaniu czystości i praktyczna w codziennym użytkowaniu.

Szczegóły produktu
Baros
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Poduszka „japońska” ZAFU z łuski gryki

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: