Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Opaska gorczycowa na nadgarstek + darmowa dostawa

41,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka: 10 dni

 

Opis

Opaska gorczycowa na nadgarstek to produkt, który został zaprojektowany z myślą o łagodzeniu bólu i poprawie krążenia krwi. Opaska ta wykonana jest z naturalnej gorczycy, która posiada właściwości rozgrzewające i przeciwbólowe.

Opaska gorczycowa na nadgarstek jest idealna dla osób, które cierpią na bóle stawów i mięśni, a także dla osób, które często pracują przy komputerze lub wykonują monotonne ruchy. Produkt ten zapewni Ci optymalne warunki do wypoczynku i relaksu, a jednocześnie przyczyni się do redukcji bólu oraz poprawy krążenia krwi.

Opaska gorczycowa na nadgarstek jest łatwa w użyciu - po prostu umieszczamy ją na nadgarstku i pozostawiamy na kilka godzin. Gorczyca zaczyna działać po kilku minutach, rozgrzewając i przeciwbólowo działając na mięśnie i stawy.

Jeśli szukasz produktu, który pomoże Ci w łagodzeniu bólu i poprawie krążenia krwi, opaska gorczycowa na nadgarstek będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Dzięki naturalnym właściwościom gorczycy, zapewni ona Ci optymalne wsparcie i relaks podczas codziennych czynności, a jednocześnie będzie łatwa w użyciu i praktyczna w codziennym użytkowaniu.

Szczegóły produktu
Baros
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Opaska gorczycowa na nadgarstek + darmowa dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: