Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Wałek prosty z łuski gryki z rzepem 45/15 + darmowa dostawa

49,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka: 10 dni

 

Opis

Wałek prosty z łuski gryki z rzepem 45/15 to produkt, który łączy w sobie zalety naturalnego wypełnienia z łuski gryki oraz praktycznego designu. Wałek ten jest przeznaczony do masażu, terapii i ćwiczeń, a dzięki zastosowaniu rzepa, można go łatwo przenosić i przechowywać.

Wałek prosty z łuski gryki z rzepem 45/15 jest idealny dla osób, które cierpią na bóle mięśni i stawów, a także dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Produkt ten zapewni Ci optymalne warunki do wypoczynku i regeneracji, a jednocześnie przyczyni się do redukcji bólu oraz poprawy krążenia krwi.

Wałek prosty z łuski gryki z rzepem 45/15 jest wykonany z naturalnej łuski gryki, która dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia odpowiednie wsparcie podczas masażu i ćwiczeń. Rzep umieszczony na końcu wałka umożliwia łatwe przemieszczanie i przechowywanie produktu.

Wałek jest również lekki i praktyczny w użyciu, dzięki czemu można go z łatwością przenosić i używać w różnych sytuacjach.

Jeśli szukasz produktu, który pomoże Ci w redukcji bólu mięśni i stawów oraz poprawie krążenia krwi, wałek prosty z łuski gryki z rzepem 45/15 będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Dzięki naturalnemu wypełnieniu z łuski gryki, zapewni ona Ci optymalne wsparcie i relaks podczas masażu i ćwiczeń, a jednocześnie będzie łatwa w utrzymaniu czystości i praktyczna w codziennym użytkowaniu.

Szczegóły produktu
Baros
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Wałek prosty z łuski gryki z rzepem 45/15 + darmowa dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: