Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

+ daPiłeczka OVAL do rehabilitacj Φ 11x5cm – Halcam + darmowa dostawa

24,96 zł
Brutto
Ilość
wysyłka: 2 dni

 

Opis

Piłeczka OVAL do rehabilitacj Φ 11x5cm – Halcamp

Prezentujemy Piłeczkę OVAL do rehabilitacji Φ 11x5cm marki Halcamp, która stanowi niezbędne narzędzie do różnorodnych ćwiczeń terapeutycznych i treningów funkcjonalnych. Ta niezwykle praktyczna i wszechstronna piłeczka pozwala na efektywną rehabilitację, poprawę siły, elastyczności oraz koordynacji, a także wspomaga regenerację mięśni po urazach.

Główne cechy Piłeczki OVAL do rehabilitacji Φ 11x5cm – Halcamp:

    Wysoka jakość materiałów: Wykonana z trwałego, elastycznego i antypoślizgowego materiału, piłeczka OVAL Halcamp zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas ćwiczeń. Jest odporna na przebicia, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

    Ergonomiczny kształt: Unikalny, owalny kształt piłeczki OVAL Halcamp umożliwia precyzyjne dopasowanie do różnych partii ciała oraz łatwe i wygodne chwytanie podczas treningu. Dzięki temu możesz skupić się na prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń i osiągać lepsze rezultaty.

    Wszechstronność: Piłeczka OVAL Halcamp jest odpowiednia dla osób w każdym wieku i na różnych etapach rehabilitacji. Można ją wykorzystać zarówno do treningu siły, poprawy elastyczności, jak i koordynacji, a także do masażu i relaksacji mięśni.

    Łatwość użycia: Piłeczka OVAL do rehabilitacji Halcamp jest niezwykle łatwa w użyciu i przenoszeniu. Można ją zabrać ze sobą na trening, do pracy czy na wakacje, dzięki czemu możesz kontynuować swoją rehabilitację w dowolnym miejscu i czasie.

    Wsparcie dla zdrowia: Regularne ćwiczenia z piłeczką OVAL Halcamp pomagają wzmocnić mięśnie, poprawić równowagę i koordynację, zmniejszyć ból oraz przywrócić pełną funkcjonalność ciała. To doskonałe narzędzie do poprawy kondycji fizycznej i utrzymania zdrowia na dłuższą metę.

Piłeczka OVAL do rehabilitacji Φ 11x5cm – Halcamp to idealne narzędzie dla każdego, kto pragnie wspomóc swoją rehabilitację, poprawić sprawność fizyczną lub po prostu zadbać o zdrowie i samopoczucie.

Szczegóły produktu
5902175391592
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

+ daPiłeczka OVAL do rehabilitacj Φ 11x5cm – Halcam + darmowa dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: