Brak dostawców

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 73,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obecnie brak na stanie
Piłka rehabilitacyjna Orzeszek z ABS + pompka
  • Piłka rehabilitacyjna Orzeszek z ABS + pompka

Piłka rehabilitacyjna Orzeszek z ABS + pompka

Ocena 
Ćwiczenie na piłce rehabilitacyjnej orzeszek pomaga niwelować wady postawy u dzieci. U dorosłych piłka pozwala wzmocnić mięśnie grzbietu a tym samym zniwelować bóle kręgosłupa.
85,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Przeznaczenie piłki rehabilitacyjnej „Orzeszek”

Piłka rehabilitacyjna Orzeszek jest wykorzystywana przede wszystkim podczas treningów czy też rehabilitacji mających na celu korygowanie wad postawy. Może być stosowana zarówno przez dzieci i nastolatków w celu poprawy postawy jak i osoby dorosłe czy też starsze w celu wzmocnienia mięśni grzbietu. Trenowanie przy użyciu piłki rehabilitacyjnej Orzeszek pomaga zwiększyć ruchomość stawów, a także poprawić sprawność jako dodatek do treningów ogólnorozwojowych. Pomocna jest również w przypadku rehabilitacji pourazowych oraz dla osób które chcą zachować lub poprawić swoją ogólną sprawność na co dzień.

Zalety korzystania z piłki rehabilitacyjnej „Orzeszek”

- pomocna w korygowaniu wad postawy zarówno u dzieci jak i dorosłych
- świetnie nadaje się do rehabilitacji i leczenia schorzeń kręgosłupa
- doskonała do wzmacniania mięśni grzbietu
- pozytywnie wpływa na poprawę mobilności kręgosłupa.

Cechy

Piłka rehabilitacyjna „Orzeszek” została stworzona w taki sposób by powietrze wydostawało się z niej w sposób powolny i równomierny, nawet w przypadku dużego nacisku lub mechanicznego uszkodzenia. Dzięki temu możemy spokojnie korzystać z piłki nie bojąc się jej rozerwania czy też nagłej utraty powietrza. Te rozwiązania pozwolą Ci na komfortową rehabilitację czy też trening bez obaw o nagłe pęknięcie piłki i upadek na ziemię. Dodatkowym rozwiązaniem jest zastosowanie antypoślizgowego materiału który zapewnia dobrą przyczepność piłki do podłoża poprawiając tym samym jakość i bezpieczeństwo naszego treningu. Materiał z którego wykonana jest piłka rehabilitacyjna „Orzeszek” został przebadany laboratoryjnie i nie zawiera metali ciężkich ani substancji toksycznych. Warto również dodać, że piła jest uniwersalna i może z niej korzystać każdy bez względu na wagę czy wiek gdyż maksymalne obciążenie piłki to aż 350 kg.

Parametry

- wymiary – 50x100 cm
- dostępny kolory – srebrny
- maksymalne obciążenie – 350 kg
- pompka gratis
- wykonana z materiału PVC ECOfriendly
- przyjazna środowisku
producent: 
Zapraszamy do skorzystania z oferty na piłkę rehabilitacyjna Orzeszek.
Szczegóły produktu
Nowy
Opinie

Napisz swoją opinię

Piłka rehabilitacyjna Orzeszek z ABS + pompka

Piłka rehabilitacyjna Orzeszek z ABS + pompka

Ćwiczenie na piłce rehabilitacyjnej orzeszek pomaga niwelować wady postawy u dzieci. U dorosłych piłka pozwala wzmocnić mięśnie grzbietu a tym samym zniwelować bóle kręgosłupa.
Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: