Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

SISSEL PILATES Roller Pro 90 cm (niebieski, twardy) + darmowa dostawa

259,00 zł
Brutto
Ilość

 

Opis

Pilates Roller Pro to wytrzymałe i trwałe narzędzie do zaawansowanych ćwiczeń i rehabilitacji Pilates. Jest świetnym uzupełnieniem treningu na macie, a jednocześnie skutecznie wspiera koordynację i równowagę. Dodatkowo wałek dobrej jakości może służyć jako narzędzie do masażu głębokiego, doskonale rozluźniającego powięź po aktywności fizycznej.

Korzyści z używania Pilates Roller Pro: poszerzenie możliwości ćwiczeń pilatesowych nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej doświadczonych dogodny w zastosowaniu w domu lub w profesjonalnych siłowniach i obiektach fitness sprawdzone narzędzie służące do grupowych lub indywidualnych zajęć w profesjonalnych obiektach sportowych może być wykorzystany również do masażu powięziowego w celu poprawy rozluźniania tkanki łącznej po treningu.

Powierzchnia jest lekko szorstka, została wykonana z PE (polietylenu) - trwałego i odpornego materiału, na którym widnieje plakat ćwiczeń. Ma długość 90 cm i średnicę 15 cm, a dostępny jest w niebieskiej wersji kolorystycznej.

Szczegóły produktu
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

SISSEL PILATES Roller Pro 90 cm (niebieski, twardy) + darmowa dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wyprzedaż: Poduszka podróżna rogal EXCLUSIVE TRAVEL + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 2 Lata Gwar.

Recenzje: 0

Poduszka podróżna EXCLUSIVE TRAVEL stabilizując odcinek szyjny ułatwia zaśnięcie podczas jazdy na przykład w pociągu. Polecana jest także przy przeciążeniach kręgosłupa w odcinku szyjnym i pozwala na zmniejszenie bólu podczas np. odpoczynku przed telewizorem

Cena 39,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Pakiet: Poduszka przeciw chrapaniu SILENT DREAM + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 3 Lata Gwar.

Recenzje: 11

Poduszka ortopedyczna Silent Dream pomaga łagodzić poranne bólu karku. Dzięki zapewnieniu prawidłowego ułożenia kręgosłupa szyjnego podczas snu pozwala zachować otwarte drogi oddechowe dzięki czemu jest to także poduszka przeciw chrapaniu. Twój partner będzie Ci wdzięczny.

Cena 199,00 zł
Więcej
W magazynie

Poduszka Sissel Deluxe + zapasowa poszewka + Darmowa dostawa

Recenzje: 0

Zajeło mi całe lata znalezienie poduszki która by mi odpowiadała. Niektórzy mówią że jest droga ale ile jest się w stanie wydać aby przesypiać noc spokojnie? Ta poduszke zabieram ze sobą wszędzie. Kiedyś wstawałem rano z bólem szyi który potem przechodził w ból głowy ale teraz to już na szczęście przeszłość dzięki tej poduszce. ~Tomasz

Cena 519,00 zł
Więcej
W magazynie