Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

APARAT NA HALUKSY HALLUFIX Dr Sapporo + darmowa dostawa

rozmiar
199,00 zł
Brutto
Ilość

 

Opis


Rozmiary:

34-36 (S)

36-42 (M)

41-46 (L)

Hallufix® to produkt pochodzenia niemieckiego, stworzony do długotrwałej korekcji haluksów. Jego zaletą jest zapewnienie pełnej swobody ruchu stopy, wynikającej z elastycznej i ruchomej konstrukcji szyny. Jest to aparat dwustronny, który można nosic na lewej lub prawej stopie. Wyposażony w wyjątkowo wygodną wkładkę żelową, która jest miękka, chłodna i higieniczna. Przeznaczony jest do profilaktyki i regeneracji po operacji, dlatego skutecznie zabezpiecza i wspiera efekty operacji. Przy regularnym używaniu przynosi szybkie ulgi oraz widoczną poprawę. Opracowany został przez zespół niemieckich ortopedów. Składa się z pasów zabezpieczających, które są oddychające. Można go używać na co dzień, a nawet podczas noszenia butów. Jest to produkt medyczny (MDR).

Twoje zadowolenie z leczenia palucha koślawego jest naszym najważniejszym zadaniem. Produkty Hallufix® wykorzystują innowacyjną technologię, najwyższej jakości materiały i precyzyjne wykonanie. Oferta zawiera również pierwszy na świecie sandał terapeutyczny, a noszenie go oznacza jednocześnie leczenie. Z pomocą specjalnie dostosowanego aparatu korygującego, Hallufix® zapewni Ci kompleksową opiekę. Jesteśmy liderem na rynku i otrzymaliśmy wiele międzynarodowych wyróżnień. Uwierz nam i przekonaj się o skuteczności naszych produktów na własnej skórze!

Wszystkie produkty Hallufix® zostały wyprodukowane według najwyższych standardów. Niezależnie od tego, czy jest to luksusowe włoskie skóry, czy najnowsze i innowacyjne szyny korekcyjne, nasze produkty są zawsze wykonane z najlepszych materiałów. Producenci z Grünwald blisko Munich zapewniają najwyższy poziom jakości.

Szczegóły produktu
Dr Sapporo
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

APARAT NA HALUKSY HALLUFIX Dr Sapporo + darmowa dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wyprzedaż: Poduszka podróżna rogal EXCLUSIVE TRAVEL + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 2 Lata Gwar.

Recenzje: 0

Poduszka podróżna EXCLUSIVE TRAVEL stabilizując odcinek szyjny ułatwia zaśnięcie podczas jazdy na przykład w pociągu. Polecana jest także przy przeciążeniach kręgosłupa w odcinku szyjnym i pozwala na zmniejszenie bólu podczas np. odpoczynku przed telewizorem

Cena 39,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Pakiet: Poduszka przeciw chrapaniu SILENT DREAM + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 3 Lata Gwar.

Recenzje: 11

Poduszka ortopedyczna Silent Dream pomaga łagodzić poranne bólu karku. Dzięki zapewnieniu prawidłowego ułożenia kręgosłupa szyjnego podczas snu pozwala zachować otwarte drogi oddechowe dzięki czemu jest to także poduszka przeciw chrapaniu. Twój partner będzie Ci wdzięczny.

Cena 199,00 zł
Więcej
W magazynie