Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obecnie brak na stanie

Poduszka lędźwiowa ortopedyczna do spania i samochodu Medi Sleep + darmowa dostawa

79,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Poduszka lędźwiowa ortopedyczna do spania samochod Medi Sleep + darmowa dostawa

Poduszka lędźwiowa ortopedyczna Medi Sleep to wyjątkowe rozwiązanie zapewniające wsparcie dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa zarówno podczas snu, jak i jazdy samochodem. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, poduszka Medi Sleep pomaga zmniejszyć napięcie mięśniowe oraz bóle pleców, poprawiając komfort codziennego życia.

Główne cechy produktu:

    Wsparcie dla odcinka lędźwiowego: Ergonomiczny kształt poduszki lędźwiowej ortopedycznej Medi Sleep zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa lędźwiowego, pomagając zapobiegać bólom pleców i zmniejszając napięcie mięśniowe.

    Wysokiej jakości materiały: Poduszka wykonana jest z trwałych, miękkich i hipoalergicznych materiałów, które gwarantują komfort użytkowania oraz minimalizują ryzyko reakcji alergicznych.

    Uniwersalne zastosowanie: Poduszka lędźwiowa ortopedyczna Medi Sleep jest idealna zarówno do spania, jak i podróży samochodem, dostosowując się do indywidualnych potrzeb użytkownika.


    Łatwa w utrzymaniu czystości: Poduszka lędźwiowa ortopedyczna Medi Sleep wyposażona jest w pralny pokrowiec, co pozwala na łatwe utrzymanie higieny produktu.

    Portatywność: Lekka i łatwa w transporcie, poduszka Medi Sleep jest doskonałym rozwiązaniem dla osób podróżujących, które chcą zadbać o komfort swojego kręgosłupa.

Podsumowanie:

Poduszka lędźwiowa ortopedyczna Medi Sleep to wszechstronny produkt, który zapewnia wygodę i wsparcie dla kręgosłupa zarówno podczas snu, jak i podróży samochodem. Dzięki regulacji grubości, wysokiej jakości materiałom oraz łatwości w utrzymaniu czystości, poduszka ta będzie doskonałym wyborem dla każdej osoby, która pragnie zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa i cieszyć się większym komfortem życia.

Szczegóły produktu
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Poduszka lędźwiowa ortopedyczna do spania i samochodu Medi Sleep + darmowa dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pakiet: Poduszka przeciw chrapaniu SILENT DREAM + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 3 Lata Gwar.

Recenzje: 11

Poduszka ortopedyczna Silent Dream pomaga łagodzić poranne bólu karku. Dzięki zapewnieniu prawidłowego ułożenia kręgosłupa szyjnego podczas snu pozwala zachować otwarte drogi oddechowe dzięki czemu jest to także poduszka przeciw chrapaniu. Twój partner będzie Ci wdzięczny.

Cena 199,00 zł
Więcej
W magazynie

Wyprzedaż: Poduszka podróżna rogal EXCLUSIVE TRAVEL + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 2 Lata Gwar.

Recenzje: 0

Poduszka podróżna EXCLUSIVE TRAVEL stabilizując odcinek szyjny ułatwia zaśnięcie podczas jazdy na przykład w pociągu. Polecana jest także przy przeciążeniach kręgosłupa w odcinku szyjnym i pozwala na zmniejszenie bólu podczas np. odpoczynku przed telewizorem

Cena 39,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Poduszka Sissel Deluxe + zapasowa poszewka + Darmowa dostawa

Recenzje: 0

Zajeło mi całe lata znalezienie poduszki która by mi odpowiadała. Niektórzy mówią że jest droga ale ile jest się w stanie wydać aby przesypiać noc spokojnie? Ta poduszke zabieram ze sobą wszędzie. Kiedyś wstawałem rano z bólem szyi który potem przechodził w ból głowy ale teraz to już na szczęście przeszłość dzięki tej poduszce. ~Tomasz

Cena 519,00 zł
Więcej
W magazynie
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: