Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obecnie brak na stanie
Przebieralnia - jaką wybrać?
  • Przebieralnia - jaką wybrać?
  • Przebieralnia - jaką wybrać?
  • Przebieralnia - jaką wybrać?
  • Przebieralnia - jaką wybrać?
  • Przebieralnia - jaką wybrać?
  • Przebieralnia - jaką wybrać?

Pochłaniacz pyłu manicure z 3 wiatrakami + Darmowa Dostawa

119,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Pochłaniacz pyłu manicure – co to jest i dlaczego warto go stosować?

Pochłaniacz pyłu manicure to bardzo istotny element wyposażenia każdego salonu. Nie tylko poprawia komfort pracy, ale także efektywnie dba o bezpieczeństwo.


Jak działa pochłaniacz pyłu manicure?Kluczowym celem każdego urządzenia tego typu, jest pochłanianie pyłu oraz zanieczyszczeń generowanych podczas wykonywania zabiegów, zarówno na dłoniach, jak i stopach.

Choć wiele stylistek oraz właścicieli salonów nie uważa tego za kluczowy element wyposażenia, warto poznać jego zalety oraz możliwe skutki w razie rezygnacji.


Jakie skutki może mieć niestosowanie pochłaniacza podczas pracy?Podczas wykonywania zabiegów na dłoniach i stopach klientem generuje się ogromne ilości pyłu oraz zanieczyszczeń. Jest to widoczne zwłaszcza w przypadku usług hybrydowych, żelowych i akrylowych.

Kosmetyczna pracująca w ten sposób po kilka godzin dziennie może rocznie wdychać nawet kilogram pyłu. Nie jest to obojętne dla jej zdrowia. W przypadku klientem czas ekspozycji na pyły jest niższy, lecz one również zauważą różnice w komforcie zabiegu.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając pochłaniacz pyłu?Wybierając odpowiedni  pochłaniacz pyłu, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego wydajność.


WiatrakiZazwyczaj zależy ona od liczby oraz wielkości wiatraków. W zależności od indywidualnych preferencji można sięgnąć po model wyposażony w jeden wentylator o większej średnicy lub kilka mniejszych.

WielkośćW wielu przypadkach bardzo istotna jest także wielkość urządzenia. Należy mieć na uwadze stanowisko pracy, które musi pozostać wygodne i komfortowe. Pochłaniacz pyłu manicure może być w pełni kompaktowy i nadal pozostawać skutecznym.


GłośnośćWarto wziąć pod uwagę także głośność. Pochłaniacz pyłu manicure nie może generować zbytniego hałasu, ponieważ będzie on bardzo negatywnie wpływał na komfort pracy stylistki oraz klientki.

Pochłaniacz pyłu manicure to bardzo wygodne urządzenie. Zapewnia większą wygodę podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i pozwala zadbać o zdrowie stylistek.

Cechy naszego pochłaniacza pyłu manicure


- absolutny must-have każdego salonu kosmetycznego
- nadaje się do domowego użytku
- prosty w obsłudze
- zasilanie z gniazdka elektrycznego
- produkt pokryty jest materiałem skóropodobnym
- można go używać jako podkładki pod dłoń w trakcie zabiegów
Specyfikacja:


- wykonanie z tworzywa sztucznego/ ekoskóry
- moc 40 W
- 3 ciche wentylatory w środku
- wymiary: 29 cm x 34 cm x 10 cm
- kolor- biały
Szczegóły produktu
Nowy
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Pochłaniacz pyłu manicure z 3 wiatrakami + Darmowa Dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pakiet: Drążek rozporowy 4Fizjo + Doradztwo + Darmowa Dostawa + Gratis + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 3 Lata Gwar.

Recenzje: 0

W miarę zwisania na drążku rozporowym płyny ustrojowe zostają zassane do wnętrza dysków kręgosłupa i następuje ich regeneracja. Powoduje to zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Jest to najszybszy sposób regeneracji dysków- szybszy nawet od pływania.

Cena 79,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie