Brak dostawców

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 73,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze

Ściągaczka do wody + uchwyt + Darmowa Dostawa

Ocena 
59,00 zł
Brutto
Ilość
czas wysyłki: 2 dni robocze

 

Opis

Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze

Ściągaczka do wody to niezwykle cenne akcesorium domowe. Dzięki uniwersalności tego produktu można używać go do rożnych powierzchni, nie tylko szklanych. Sprawdzi się również na tarasie czy przydomowych schodach. Oczywiście wiele zależy od rodzaju ściągaczki, dlatego zanim kupisz konkretną, sprawdź jej właściwości i zastosowanie.


Ściągaczka do wody - praktyczny i potrzebny przyrządŚciągaczka do wody to niezbędne dla wielu osób akcesorium. Za jej pomocą bez problemu ściągniesz wodę ze szklanych powierzchni, które pozostaną bez smug i zanieczyszczeń. Użyjesz jej do ściągania wody z szyb okiennych, luster i kabin prysznicowych. Nowoczesna myjka poradzi sobie również z innymi gładkimi powierzchniami. Zbierze nadmiar wilgoci z drzwi, ceramicznych powłok i tych wykonanych z włókna szklanego i akrylu. Warto używać ich także do pielęgnacji kafelków i lekko pofałdowanych powierzchni. Dzięki specjalnej konstrukcji ściągaczka do wody zbiera brud  wodę, nie rysując przy tym struktury materiału. Jest to niezwykle przydatne akcesorium i warto je mieć, aby usprawniać proces sprzątania w domu i przed domem.


Niezbędna do utrzymania czystości w łazienceŚciągaczka do wody przyda Ci się na pewno w łazience. Dzięki niej zbierzesz krople wody ze ścianek kabiny prysznicowej i szklanej osłonki wanny. Codzienne wykonywanie tej czynności uchroni powierzchnie przed nieestetycznymi zaciekam, które później trudno usunąć. Kamień i gromadzące się tłuste osady środków czystości nie będą więcej szpecić łazienkowego wnętrza. Nie ma innego akcesorium, które tak dokładnie osuszyłoby ścianki i nie zostawiło żadnych zarysowań.


Czyste i bezpieczne posadzki w domu i na tarasieJeśli masz ceramiczne podłogi lub płytki na ścianie, wtedy przyda Ci się teleskopowa ściągaczka do wody. Umieszczona na poręcznej rączce precyzyjnie zbierze wod i zanieczyszczenia z podłogi i ze ścian. Dzięki niej ściągniesz wodę także z wysoko umiejscowionych okien i ze schodów przydomowych. Wygodna rączka ułatwia i umila sprzątanie. Bez zbędnego wysiłku osuszysz wszystkie powierzchnie, na których zalega deszczówka.


Jaką ściągaczkę wybrać, która będzie najlepsza?Ściągaczka do wody ma różne kształty. Może być wykonana na bazie różnych materiałów, np. metalu, silikonu, lub innego tworzywa sztucznego, np. plastiku. Do mycia szyb w domu wystarczy lekka i ergonomiczna ściągaczka silikonowa, która dobrze leży w dłoni i ułatwia sprzątanie. Bez problemu użyje jej nawet dziecko, ponieważ waga tej ściągaczki jest niewielka.

Warto sięgać po ściągaczki z ostrzami silikonowymi, które są bardzo delikatne dla szklanych powierzchni. Zwróć uwagę także na kształt ściągaczki, szczególnie jeśli ma służyć do zbierania wilgoci z kabin prysznicowych. Powinna mieć proste i szerokie końcówki, aby dobrze przylegała do powierzchni. Ważna jest również jakość użytych materiałów i sposób wykonania. Natomiast ostatni aspekt wyboru dotyczy koloru ściągaczki. To może drobiazg, ale jeśli będzie korespondował z wystrojem wnętrza, to wtedy zyskasz stylowy dodatek do łazienki.

Wybierz najlepszą dla siebie ściągaczkę do wody, a każde sprzątanie stanie się przyjemnością. Każda szklana powierzchnia będzie krystalicznie czysta, wolna od smug i osadów.

Cechy naszej ściągaczki do wody:


- idealna do kabin prysznicowych
- dokładnie zbiera wodę
- wygodna i prosta w użyciu
- z uchwytem do zawieszania
- z tworzywa sztucznego i silikonu
- wymiary: sz: 21cm; w:19 cm
- kolor: szary

Szczegóły produktu
Nowy
Opinie

Napisz swoją opinię

Ściągaczka do wody + uchwyt + Darmowa Dostawa

Ściągaczka do wody + uchwyt + Darmowa Dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: