Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obecnie brak na stanie
Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze

Poduszka między kolana i pod nogi z pianki termoelastycznej + Darmowa Dostawa

47,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Poduszka między kolana i pod nogi - po co, dla kogo i jaka?

Prawidłowy sen jest niezbędnym procesem, aby nasz organizm mógł właściwie funkcjonować i zregenerować się w nocy, dlatego należy zadbać o jego najwyższą jakość. Trudno jest nam dobrze odpocząć, kiedy doskwiera nam ból pleców i nie możemy przyjąć żadnej właściwej pozycji do spania. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że niewłaściwe ułożenie ciała podczas snu może mieć duży wpływ na odczuwanie jeszcze większego bólu po przebudzeniu. Rozwiązaniem na wszelkie dolegliwości jest poduszka między kolana i pod nogi.


Jakie zalety ma poduszka między kolana i pod nogi?Poduszka między kolana i pod nogi kształtem przypomina jabłko. Ten ergonomiczny kształt pozwala idealnie dopasować się do miejsca, w którym ją ułożymy. Ma również odpowiednią wysokość, dzięki czemu bardzo dobrze wpisuje się w przestrzeń pomiędzy naszymi nogami.

Dla wielu użytkowników bardzo dużą zaletą jest to, że poduszka jest wygodna i nie ugniata w trakcie snu. Piana, z której została wykonana to materiał elastyczny i oddychający. Zastosowanie specjalnej przestrzeni w poduszce sprawia, że nogi podczas odpoczynku nie pocą się.

Jeszcze inną bardzo cenną korzyścią jest to, że materiał, z którego została wykonana, nie gromadzi roztoczy, grzybów czy bakterii. Pianka jest miękka i oddychająca, a także odpowiedniej twardości, dzięki czemu nie jesteś zbyt miękka podczas użytkowania i nie traci z czasem swoich naturalnych właściwości.


Po co i dla kogo jest poduszka między kolana i pod nogi?Poduszka między kolana i pod nogi zalecana jest przez lekarzy i specjalistów. Stosuje się ją po to, aby poprawić krążenie krwi, zapewnić właściwe ułożenie dla nóg, bioder i kręgosłupa zarówno w trakcie snu jak i zwykłego odpoczynku. Nie tylko więc zapewnia zdrowszy i spokojniejszy sen, ale również pozwala niwelować wiele schorzeń, takich jak np. rwa kulszowa.

Poduszkę między kolana na kręgosłup i biodra powinny stosować osoby z:

    bólami nóg, pleców i bioder,
    problemami kręgosłupa,
    ze skoliozą,
    z odleżynami,
    po zabiegach endoprotezy stawu biodrowego.

Ponadto poduszkę między kolana i pod nogi mogą stosować kobiety w ciąży i kobiety, które karmią w pozycji bocznej. Jest to produkt przeznaczony także dla wszystkich osób, które zasypiają w bocznej pozycji.


Jaką poduszkę pomiędzy kolana i pod nogi wybrać?Poduszka między kolana i podłogi wykonana z pianki termoplastycznej jest doskonałym rozwiązaniem, aby zapewnić sobie właściwy i regenerujący sen. Produkt ten służy jako separator między nogami oraz kolanami, co pozwala prawidłowo ułożyć kręgosłup w trakcie snu.

Poduszki między kolana na kręgosłup i biodra zostały zaprojektowane tak, aby swoim kształtem dopasować się do ciała, wykorzystując przy tym jego temperaturę. Zapewniają w ten sposób odpowiednie wsparcie oraz korygują położenie miednicy i bioder, dopasowując się do krzywizny nóg.

Dla wielu użytkowników najcenniejsze jest to, że podczas odpoczynku pozwala odciążyć mięśnie i więzadła. Ponadto niewielkie otwory w poduszce zapewniają właściwą cyrkulację i wentylacje powietrza, co z kolei skutecznie zapobiega rozwojowi roztoczy i bakterii, a także eliminuje wilgoć.

Cechy naszej poduszki między kolana i pod nogi:


- zapewnia prawidłowe ułożenie nóg podczas snu oraz utrzymuje kręgosłup w linii prostej
-DARMOWA DOSTAWA
- wspiera właściwe położenie miednicy i bioder
- wykonanie z termoelastycznej pianki
- zapewnia relaks podczas snu
- struktura pianki zapewnia cyrkulacje powietrza
- dopasowuje się do kształtu Twojego ciała
- wymiary: 23 cm (dł) x 21 cm (sz) 8-13 cm (wys)
- kolor szary

Szczegóły produktu
Nowy
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Poduszka między kolana i pod nogi z pianki termoelastycznej + Darmowa Dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pakiet: Drążek rozporowy 4Fizjo + Doradztwo + Darmowa Dostawa + Gratis + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 3 Lata Gwar.

Recenzje: 0

W miarę zwisania na drążku rozporowym płyny ustrojowe zostają zassane do wnętrza dysków kręgosłupa i następuje ich regeneracja. Powoduje to zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Jest to najszybszy sposób regeneracji dysków- szybszy nawet od pływania.

Cena 79,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: