Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obecnie brak na stanie
Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze

Latarka czołowa LED + Ładowarka + Darmowa Dostawa

49,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Latarka czołowa LED z ładowarką - 3 rzeczy, o których trzeba pamiętać przy jej wyborze

Latarka czołowa LED z ładowarką to bardzo przydatny gadżet w wielu różnych sytuacjach. Latarki używane są w górach, podczas nocnego wędkowania czy w trakcie uprawiania różnego rodzaju sportów. Wiele osób decyduję się na taką latarkę, gdyż produkt jest niewielkich rozmiarów, dobrze rozświetla mrok, a przy tym nie zajmuje rąk. Wybór odpowiedniej latarki czołowej wcale nie jest taki prosty, ponieważ należy wziąć pod uwagę wiele ważnych czynników.


Podstawowy parametr przy wyborze latarki czołowej LED z ładowarkąIlość emitowanego światła to pierwszy ważny parametr, na który trzeba zwrócić uwagę, kiedy interesuje nas profesjonalna latarka czołowa LED z ładowarką. Dlatego też na początek powinniśmy dokładnie ustalić, w jakich miejscach będzie najczęściej użytkowana, aby dowiedzieć się, ile lumenów potrzebujemy.

Jeśli gadżet ma nam służyć wyłącznie podczas wyjazdu w góry jako zabezpieczenie na wypadek zapadającego zmroku i nie planujemy nocnych przechadzek, to w zupełności wystarczy czołówka o mocy 100-200 lumenów. Spokojnie sprawdzi się do oświetlenia szlaku, aby bezpiecznie wrócić do domu.

Natomiast kiedy decydujemy się na nocne wojaże, to musimy postawić na latarkę czołową o większej mocy. Sprawdzą się tutaj produkty do 300 lumenów. Oczywiście w ofercie producentów znajdziemy również jeszcze mocniejsze czołówki, których moc przekracza 500 lumenów.


Maksymalny dystans świecenia latarki czołowej LEDDrugą istotną rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej latarki czołowej LED z ładowarką to maksymalny dystans świecenia. Jeżeli potrzebujemy widzieć dobrze oświetlone elementy znajdujące się w dość dużej odległości, to warto postawić na czołówkę, której dystans sięga nawet na 125 metrów. Takie modele przydają się przede wszystkim osobom aktywnym, które szybko się poruszają po terenie.

Natomiast w przypadku gdy potrzebujemy oświecić tylko niewielki fragment drogi czy otoczenia to możemy postawić na standardowe czołówki ze średnim dystansem świecenia. W zupełności wystarczą nam do wędkowania, drobnych napraw np. samochodu na trasie czy wędrówek w ciemnościach.


Baterie i czas świecenia czołowej latarki LEDTrzecim parametrem, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej czołówki, jest źródło zasilania. Niektóre modele działają na zwykłe baterie, a niektóre na specjalne akumulatorki. W ofercie producentów znajdziemy również produkty na specjalnie dedykowane akumulatory albo też hybrydy, czyli połączenie jednego i drugiego źródło zasilania.

Latarka czołowa LED z ładowarką zawsze ma określony czas działania bez ładowania. Najwyższej klasy czołówki mogą bez przerwy funkcjonować nawet przez kilkadziesiąt godzin. Po całkowitym rozładowaniu ładują się szybko i nie trzeba wymieniać przy nich baterii, dlatego coraz więcej osób decyduje się na gadżet z takim zasilaniem.


Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając latarkę czołową LED z ładowarką?Latarka czołowa LED z ładowarką może mieć różne tryby świecenia. Warto więc zastanowić się nad tym, do jakich celów najczęściej będziemy ją używać. Najczęściej kupowanym modelem są gadżety o maksymalnej liczbie trybów świecenia. W ten sposób niezależnie od sytuacji, w której się znajdziemy, zawsze będziemy mogli skorzystać z czołówki.

Ledowe latarki czołowe mają tryb świecenia maksymalny i przyciemniony, a także stroboskopowy oraz tryby kolorowe na czerwono, niebiesko czy zielono. W wielu modelach czołówek znajdziemy również tryby rozproszonego i skupionego światła. Światło rozproszone pozwoli nam lepiej oświetlacz przedmioty znajdujące się blisko, a światło skupione przedmioty w oddali.

Cechy naszej latarki czołowej led z ładowarką:

- obudowa z trwałego tworzywa sztucznego
- DARMOWA DOSTAWA
- mocne źródło światła dioda CREE-XML-T6Z 9W
- żywotność aż do 100 000 h
- ładowarka sieciowa i samochodowa, uwaga: zestaw nie zawiera baterii
- moc 9 W
- wodo i wstrząso-odporna
- niezastąpiona do nocnych wędrówek i pracy w warsztacie
- 3 tryby świecenia: 100%, 50%, stroboskop
- siła światła: 1800 lm, zasięg- 500 m
- regulacja kąta nachylenia latarki

Szczegóły produktu
Nowy
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Latarka czołowa LED + Ładowarka + Darmowa Dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pakiet: Drążek rozporowy 4Fizjo + Doradztwo + Darmowa Dostawa + Gratis + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 3 Lata Gwar.

Recenzje: 0

W miarę zwisania na drążku rozporowym płyny ustrojowe zostają zassane do wnętrza dysków kręgosłupa i następuje ich regeneracja. Powoduje to zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Jest to najszybszy sposób regeneracji dysków- szybszy nawet od pływania.

Cena 79,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: