Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obecnie brak na stanie
Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze

Odstraszacz ptaków na balkon + Darmowa Dostawa

39,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Jak wygląda odstraszacz ptaków na balkon i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Ptaki bywają naprawdę dużym utrapieniem dla mieszkańców bloków. O ile trudno wyobrazić sobie ich brak na rynkach miast, tak trzeba przyznać, że na balkonach bywają one dużym problemem, szczególnie gdy zaczynają budować gniazda. Nie można też zapominać o tym, że w ich odchodach znajduje się wiele bakterii, zaś same ptaki mogą roznosić choroby. Warto więc zastanowić się, jaki odstraszacz ptaków będzie najlepszy.


Odstraszacz ptaków na balkon - jaki model wybrać?Jest wiele rodzajów odstraszaczy ptaków, jednak nie ma się co oszukiwać, nie każdy działa dobrze czy bardzo dobrze. Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, by wybrać model taki, który posłuży przynajmniej przez kilka sezonów. Trzeba przyznać, że wbrew pozorom modeli odstraszaczy ptaków na balkon jest sporo. Można zdecydować się na model stojący przedstawiający siedzącego sokoła. Otóż ten drapieżny ptak rzeczywiście w naturalnym środowisku jest wrogiem np. gołębi i często na nie poluje. Trzeba przyznać, że taki sposób odstraszania ptaków jest naprawdę humanitarny, jednak należy pamiętać, by wybrać odstraszacz ptaków na balkon typu sokół, który ma realistyczny wygląd oraz wymiary. Możecie wybrać choćby model z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, który jest odporny na promieniowanie UV czy zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu rzeczywiście gołębie czy szpaki będą bały się podlatywać na balkon. Należy oczywiście umieścić odstraszacz ptaków na balkonie w widocznym miejscu. Ciekawym wyborem jest również taki, który przedstawia sokoła w locie. Wystarczy tylko zawiesić go na belce balkonu, by już uzyskać naprawdę dobry efekt. Oczywiście możecie wybrać także kruka, który najlepiej odstrasza wróble czy gołębie.


Odstraszacz ptaków na balkon - inne rozwiązanie, które może się sprawdzićOczywiście są inne odstraszacze ptaków, na które warto postawić, bo również wykazują dużą skuteczność. Dobrym wariantem wydaje się odstraszacz ptaków na balkon błyskowo-dźwiękowy. Tego typu model bardzo łatwo zainstalować i tutaj nie trzeba stosować dodatkowego zasilania. Producent stosuje w tym przypadku czujnik ruchu. Dzięki temu w razie konieczności, a więc gdy pojawi się ptak, urządzenie się włącza i uruchamia odgłosy strzałów bądź też błysków. Wszystko zależy od tego, jaki tryb pracy wybierzecie. Jest on również energooszczędny. Wybierając taki odstraszacz ptaków, należy zwrócić uwagę na fakt, czy jest on wodoodporny. Lepiej rzecz jasna wybierać modele w pełni wodoodporne, chyba że umieścicie taki odstraszacz pod dachem. Dobrej jakości odstraszacz nie powoduje zakłóceń w działaniu odbiorników telewizyjnych czy radiowych i jest nieszkodliwy dla ludzi.


Czy warto wybrać taśmę odblaskową?Jeżeli chcecie zabezpieczyć stosunkowo duży obszar przed ptakami, to możecie zdecydować się na taśmę odblaskową, która je odstrasza. Wystarczy wybrać taką o długości 80 metrów, by zabezpieczyć dość dużą powierzchnię. Jest ona nie tylko odblaskowa, ale także szeleści. Dzięki temu naprawdę skutecznie przegania ptaki. Jej użycie jest bardzo proste. Wystarczy tylko rozkleić długie pasy taśmy w wybranym miejscu. Takie rozwiązanie jest w pełni humanitarne i nie powoduje cierpienia zwierząt.

Wybierając odstraszacz ptaków na balkon, należy kierować się jakością wykonania, ale i skutecznością. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że odstraszacz może być w pełni humanitarny i nie powodować cierpienia ptaków. Zarówno taki w formie sokoła, jak i ultradźwięków nie przyczynia się do cierpienia zwierząt, a jedynie je odstrasza i na taki warto postawić.      

Cechy naszego odstraszacza ptaków na balkon:


- realistyczny naturalnych rozmiarów sokół
- DARMOWA DOSTAWA
- stabilna podstawa pozwala na usadowienie go nawet na nieutwardzonym gruncie
- odstrasza m.in gołębie szpaki z balkonu lub ogrodu
- koniec z ptasimi odchodami na parapetach i balkonach
- wykonanie z tworzywa sztucznego
- wymiary: 42 (w) x 17 (sz) x 17 (gr)                 

Szczegóły produktu
Nowy
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Odstraszacz ptaków na balkon + Darmowa Dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii: