Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze

Mała turystyczna suszarka do włosów + Koncentrator powietrza + Darmowa Dostawa

69,00 zł
Brutto
Ilość
czas wysyłki: 2 dni robocze

 

Opis

Na co zwrócić uwagę przy wyborze małej turystycznej suszarki do włosów?


Wybierając się na wakacje czy weekendowy wyjazd trzeba zabrać ze sobą niezbędne rzeczy. Jeżeli na wyposażeniu łazienki hotelowej nie ma suszarki, to trzeba ją wziąć ze sobą. Oczywiście nie może być to tradycyjny model, a kompaktowa suszarka do włosów turystyczna. Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze?


Czym powinna charakteryzować się mała turystyczna suszarka turystyczna?Przede wszystkim wybierając suszarkę turystyczną należy zwrócić uwagę na składaną rączkę. Ten element sprawia, że mała suszarka zajmuje jeszcze mniej miejsca w bagażu. Mała turystyczna suszarka do włosów powinna mieć także lekką konstrukcję. Istotne znaczenie mają dodatkowe końcówki takiej jak koncentrator, który pozwala wygładzić włosy i dyfuzor, który może między innymi podnieść je u nasady. To tyle jeśli chodzi o konstrukcję suszarki, bo istotne znaczenie mają oczywiście parametry, które sprawiają, że można wysuszyć włosy szybko, a jednocześnie bez niszczenia pasm. Mała turystyczna suszarka do włosów może być dobrana właśnie pod tym względem. Mowa o mocy, trybach suszenia, ale i temperaturze nawiewu czy jonizacji. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej.


Jak dobrać małą turystyczną suszarkę do włosów w zależności od potrzeb?Istotne znaczenie ma obecność chłodnego nawiewu. Ten element chroni włosy przed szkodliwym wpływem temperatury. Zbyt wysoka temperatura może powodować osłabianie i łamanie się włosów. Przy dłuższym suszeniu warto zatem kończyć je właśnie zimnym nawiewem. Gdy włosy można wysuszyć dość szybko, obecność zimnego nawiewu nie ma aż tak dużego znaczenia. Warto wiedzieć, że zimny nadmuch zamyka cebulki włosów, utrwala fryzurę, nadaje jej blask i gładkość. Zawsze przydatna jest natomiast jonizacja. Dzięki niej włosy po suszeniu nie elektryzują się. Po prostu łatwiej się je układa. Funkcja jonizacji przydaje się, gdy przebywa się w bardziej wilgotnym klimacie, bo dzięki niej można uniknąć puszenia się pasm.


Jaką małą turystyczną suszarkę do włosów powinny wybrać osoby posiadające włosy kręcone, a jaką te, które mają włosy proste?Gęstość i grubość włosów to nie jedyne cechy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze małej turystycznej suszarki. Istotne znaczenie ma również to, czy włosy są naturalnie proste, czy też falują się lub kręcą. Do kręconych włosów koniecznie trzeba wybrać turystyczną suszarkę z dyfuzorem, a w przypadku prostych istotne znaczenie ma obecność koncentratora. Do prostych, ale płaskich włosów dyfuzor także się przydaje, bo dzięki niemu można podnieść je u nasady.

Wybierając małą suszarkę turystyczną do włosów, warto zwrócić uwagę także na obecność haczyka, dzięki któremu można zawiesić suszarkę na wieszaku w łazience czy pokoju hotelowym. Dla wygody suszenia znaczenie ma też długość kabla i można wybrać modele z naprawdę długim przewodem. Kilka trybów prędkości suszenia także się przydaje. Oczywiście nie bez znaczenia jest również cena i co ważne dobrą suszarkę turystyczną można kupić za mniej niż 100 zł.   

    

Cechy naszej suszarki do włosów:


- regulacja prędkości i temperatury nawiewu
- demontowalny koncentrator powietrza
- hak do zawieszenia suszarki
- zasilanie 230 V (z sieci elektrycznej)
- moc 730 W
- wymiary: 22 x 15,5 cm x 7,5 cm                    


Szczegóły produktu
Nowy
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Mała turystyczna suszarka do włosów + Koncentrator powietrza + Darmowa Dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pakiet: Drążek rozporowy 4Fizjo + Doradztwo + Darmowa Dostawa + Gratis + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 3 Lata Gwar.

Recenzje: 0

W miarę zwisania na drążku rozporowym płyny ustrojowe zostają zassane do wnętrza dysków kręgosłupa i następuje ich regeneracja. Powoduje to zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Jest to najszybszy sposób regeneracji dysków- szybszy nawet od pływania.

Cena 79,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie