Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Recenzje: 14

Niezastąpione wsparcie przy problemach z kręgosłupem. Prostotrzymacz pozwoli Ci utrzymać prawidłową postawę i zmniejszy ból kręgosłupa. Wskazany zwłaszcza przy wadach postawy. Pamiętaj że ludzie o wyprostowanej postawie ciała są postrzegani jako bardziej atrakcyjni!

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Obecnie brak na stanie
Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze
  • Ściągaczka do wody- Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze

Podgrzewacz do wosku + Darmowa Dostawa

69,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Opis

Na jakie rzeczy zwrócić uwagę kupujące podgrzewacz do wosku?


Podgrzewacz do wosku to bardzo wygodny sposób do przygotowywania wosku do depilacji. Biorąc pod uwagę, że jest to jeden z popularniejszych sposobów na usunięcie zbędnego owłosienia, sprawdź jaki podgrzewacz wybrać do Twojego salonu!


Do czego służy podgrzewacz do wosku?Podgrzewacz do wosku umożliwia prawidłowe oraz bezpieczne rozpuszczenie wosku do depilacji. Działa odpowiednio szybko i utrzymuje wosk w idealnej temperaturze przez cały potrzebny czas.

Podgrzewacz tego typu może efektywnie rozpuszczać wosk z puszki. Posiada również regulację temperatury.

Zalety korzystania z podgrzewaczy do woskuNowoczesny podgrzewacz do wosku pozwala rozpuścić wosk i utrzymywać go w odpowiedniej temperaturze w sposób ciągły. Dzięki temu specjalistka depilacji może w pełni skupić się na klientce. Inaczej niż w przypadku rozpuszczania wosku w mikrofali lub kąpieli wodnej.

Dodatkowo rozpuszczanie wosku w specjalnym podgrzewaczu jest znacznie bezpieczniejsze, ponieważ temperatura jest stała oraz kontrolowana, nie ma także konieczności wyjmowania gorących naczyń, którymi można się niejednokrotnie poparzyć.

Nowoczesny podgrzewacz do wosku nie zajmuje dużo miejsca, a znacząco poprawia jakość pracy.

Rodzaje podgrzewaczy do woskuPodgrzewacz do wosku jest urządzeniem bardzo praktycznym i realnie zwiększającym komfort pracy, zwłaszcza w profesjonalnych salonach.

Obecnie na rynku można spotkać podgrzewacze do wosku na wkłady z rolką. Mieszczą się w dłoni, są niewielkie i ergonomiczne. Ich pojemność również jest bardzo niewielka, jedynie 100 mililitrów.

Niemniej jednak ten typ podgrzewaczy pozwana na nakładanie wosku bezpośrednio na skórę. Nie ma konieczności używania dodatkowych szpatułek, a wosk zrywa się klasycznymi paskami jednorazowymi.

Świetnym wyborem jest również podgrzewacz do wosku w puszcze oraz wosku twardego. Dzięki temu można z łatwością podgrzać większe ilości wosku, a także past cukrowych. Temperaturę zawartości można łatwe regulować, a proces czyszczenia nie przysparza kłopotów.

Kluczowe parametryPodgrzewacz do wosku jest rozwiązaniem bardzo praktycznym i bezpiecznym, lecz szukając odpowiedniego, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii.


PojemnośćW zależności od typu podgrzewacza ma on zwykle inną pojemność. Modele z rolką zazwyczaj nie przekraczają 100 mililitrów. Niemniej jednak wersje stojące miewają już około 500 mililitrów pojemności, a modele kierowane do salonów radzą sobie z woskiem o pojemności 800 mililitrów.
Moc

W tym przypadku warto mieć na uwadze, że im większa moc, tym krótszy czas topienia. Zbyt niska moc podgrzewacza może prowadzić również do sytuacji, w której wosk teoretycznie zostanie roztopiony, lecz nie da rady wyrwać włosków.
Regulacja i termostat

Kluczową zaletą podgrzewaczy jest możliwość stałego i łatwego regulowania temperatury wosku. Dzięki temu można otrzymywać odpowiedni poziom, a także korzystać z gotowych programów. W modelach z rolką zwykle nie ma regulacji. Zazwyczaj wosk osiąga odpowiednią temperaturę i urządzenie podtrzymuje ją przez pewien czas.

Cechy naszego podgrzewacza do wosku:


- szybki, bezpieczny, prosty w obsłudze
- regulacja temperatury
- wyjmowana miseczka
- potrafi utrzymać odpowiednią temp wosku po podgrzaniu
Sposób użytkowania:

    Po pierwsze należy zdjąć plastikową pokrywkę i umieścić metalowy kołnierz w obręczy (we wnętrzu) urządzenia.
    Następnie, ustawić temperaturę na pozycję 100 i odczekać do czasu aż wosk osiągnie płynną konsystencję (trwa to około kwadransa).
    Po podgrzaniu wosku, trzeba ustawić pokrętło w pozycji środkowej, umożliwi to utrzymywanie stałej temperatury już podgrzanego wosku do momentu zakończenia zabiegu.
    Ze względów bezpieczeństwa, przed rozpoczęciem właściwego zabiegu należy sprawdzić temperaturę wosku, najlepiej nakładając drobną ilość na wewnętrzną część nadgarstka.
    Gotowy wosk należy wyjąć z podgrzewacza!
    Nie należy zostawiać włączonego podgrzewacza bez żadnej kontroli, jest to urządzenie grzewcze. Pełne wyłączenie podgrzewacza uzyskujemy poprzez przesunięcie pokrętła do końca, w lewo.
    Urządzenie należy czyścić specjalnym preparatem do usuwania wosku, koniecznie przy wyłączonym urządzeniu. Dla uzyskania odpowiedniego efektu urządzenie powinno być jednak wciąż letnie / ciepłe.
- zestaw nie zawiera wosku


Szczegóły produktu
Nowy
Opinie

Napisz swoją opinię

Pakiet: Prostotrzymacz korektor postawy Oppo 2075 + Doradztwo + Darm. Dost. + GRATIS + Darm. ew. Zwrot lub Wym. + 3 Lata Gwar

Podgrzewacz do wosku + Darmowa Dostawa

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pakiet: Drążek rozporowy 4Fizjo + Doradztwo + Darmowa Dostawa + Gratis + Darm. ew. Zwrot lub Wymiana + 3 Lata Gwar.

Recenzje: 0

W miarę zwisania na drążku rozporowym płyny ustrojowe zostają zassane do wnętrza dysków kręgosłupa i następuje ich regeneracja. Powoduje to zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Jest to najszybszy sposób regeneracji dysków- szybszy nawet od pływania.

Cena 79,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie